Czwartek, 19 lipca 2018

Reklama rodziny

2013-03-21 16:15:19 (ost. akt: 2013-03-21 16:14:49)

Podziel się:

Autor zdjęcia: sxc.hu

Czy media przekazują nam prawdziwy obraz rodziny?

W obecnych czasach na polskim rynku w mediach można spotkać wiele różnego rodzaju spotów reklamowych. Reklama niezwykle wkroczyła na stałe w nasze życie. W większości z nich występują aktorzy grający rodzinę. Najczęściej ich tematyka dotyczy produktów spożywczych. Kreowany obraz jaki możemy ujrzeć w mediach jest bardzo wyidealizowany, a mianowicie: niezawodna wszechwiedząca mama, zawsze dobrze ubrany tata wracający lub udający się do pracy i oczywiście dzieci najczęściej chłopiec i dziewczynka.

Niestety a może i wcale nie rzeczywistość wygląda trochę inaczej. Nie zawsze rodzina jest pełna i nie oznacza to że jest przez to gorsza. Czasami tata nie pracuje tylko zajmuje się domem i dziećmi. Czasami jest jedno dziecko, a czasami troje
i więcej. To właśnie taki obraz rodziny powinien być kreowany w mediach. Prawdziwy bez przekłamania. A może tematem reklamy powinna być sama rodzina? Nie produkt kreowany przez rodziny lecz jej sama wartość. Biorąc pod uwagę bardzo niski przyrost naturalny warto podjąć to własnym rozważaniom. Nie bez kozery nawet naukowcy z zakresu różnych dziedzin twierdzą iż rodzina to podstawowa komórka na której opiera się całe nasze społeczeństwo a więc cywilizacja.

NO
Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB