Piątek, 20 lipca 2018

Hiob i Wieczny w Olsztynie!

2014-02-11 14:59:44 (ost. akt: 2014-02-11 15:54:11)

Podziel się:

16 lutego raper Hiob wystąpi w Olsztynie

16 lutego raper Hiob wystąpi w Olsztynie

Autor zdjęcia: chrześcijańskiegranie.pl

Chrześcijański hip hop? Zapraszamy na wyjątkowy koncert dla młodzieży! Już 16 lutego w Eranova wystąpi Hiob, znany szerokiej publiczności raper. Będą występy młodzieżowych składów tanecznych oraz support rapera Wiecznego.

Dynamiczny hip hop, występy rapera Wiecznego, koncert Hioba, pokazy tanczene grup z Kętrzyna - zapraszamy 16 lutego na koncert z chrześcijańskim przesłaniem! Początek o godz. 16.00.!


Program koncertu, niedziela 16 lutego 2014 r.:

Start godz. 16.00 : prezentacja grup street- i break-dancowych Młode Wilki Wataha oraz Dzika Banda (Kętrzyn - Stowarzyszenie HIP-HOP Mazury)

Prowadzenie: Ks. Adrian

17.00 Słowo - ks. Marcin OFM

17.15 Support: Wieczny

17.45 Koncert Ewangelizacyjny: HIOB

Miejsce - Eranova, Olsztyn, Al. Obrońców Tobruku 3Kim są artyści?

HIOB - czyli doświadczony przez Boga. Pod tym biblijnym imieniem kryje się Tomasz Karenko, który wykonuje muzykę w stylu hip-hop. Hiob powstał na skutek tragicznego wydarzenia, jakim w grudniu 2010 stała się dla rodziny Tomka strata dziecka. Teraz na koncie ma wydaną płytę „Styl Południowo – Wschodni”, własny program muzyczny „Stereomania” w radiu nowohuckie.pl oraz poważne plany nagrania drugiej płyty. Tomek odnajduje się nie tylko w rapowaniu – nieobce jest mu reggae i hc. Ostatnio został ambasadorem Koncertu Debiuty 2014 – największego przedsięwzięcia na scenie chrześcijańskiego grania, które promuje ludzi dzielących się wiarą przez muzykę.

Wieczny - raper z bezkompromisowym przesłaniem, poeta, felietonista, szef portalu oJezu.pl. Członek Wspólnoty Świętego Dobrego Łotra z Radomia,
współorganizator imprezy hip hopu chrześcijańskiego w Radomiu "Wiara W Bitach".

Młode Wilki Wataha - grupa istnieje od 2002 roku i działa w Kętrzyńskim Centrum Kultury. Zajmuje się stylem tańca – Breaking (Break Dance). Opiekunem grupy jest dyplomowany instruktor tańca: Piotr Frąckiewicz. Najstarsi tancerze z grupy zajmują się tym stylem tańca już od dziesięciu lat. Dzięki czemu posiadają spora wiedze i doświadczenie które sprawiło że grupa stała się profesjonalna pod względem pokazów jak i zawodów. Wilki Wataha – obecnie jedna z lepszych grup w Polsce, często uczestniczy na pokazach oraz zawodach ogólnopolskich jak i również poza granicami naszego kraju. Grupa wraz z Kętrzyńskim Centrum Kultury jest organizatorem BREAKMANI - jednej z większych w Polsce imprez tanecznych skierowanych dla Bboys i Bgirls (osób tańczących Break Dance).

Dzika Banda - grupa ludzi, którzy zaczynali swoje występy pod nazwą Oldschoolowa Banda. Młodzi ludzie związani z Kętrzynem. Ekipa często bierze udział w tanecznych zmaganiach o zasięgu ogólnopolskim. Miała przyjemność prezentowania swoich umiejętności na wielu imprezach okolicznościowych podczas, których publiczność zawsze reagowała ogromnymi owacjami (ostatnio topowy team na Free Mind w Białymstoku). Grupa zajmuje się tańcem: „Hip Hop” – Hip Hop Dance, który wywodzi się z rodziny stylów ulicznych, takich jak: Brooklyn Rock, B-boying (BreakDance), Popping, Locking. W swoich choreografiach grupa często wykorzystuje wcześniej wspomniane style, przez co występy stają się bardziej ciekawe i zaskakujące.


Zapraszamy fanów hip hopu!


CENA BILETU: 15 PLN

Recepcja
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl


Patronat medialny nad koncertem objął portal Wiara.wm.pl
Koncert alternatywny - Hiob i Wieczny
Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB