środa, 26 września 2018

Misterium Męki Pańskiej w Ostródzie

2014-03-27 08:42:08 (ost. akt: 2014-03-27 09:03:24)

Podziel się:

Misterium w Ostródzie przygotowują dorośli, młodzież oraz dzieci

Misterium w Ostródzie przygotowują dorośli, młodzież oraz dzieci

Autor zdjęcia: Informacja organizatorów

Zapraszamy 12 i 13 kwietnia 2014 roku na Misterium Męki Pańskiej, które po raz trzeci przygotowują mieszkańcy Ostródy

Dorośli, młodzież oraz dzieci z Ostródy pomogą nam przygotować się duchowo do świąt Wielkiej Nocy. Poprzez Misterium Męki Pańskiej – spektakl przedstawiający ostatnie dni i godziny Jezusa i Jego uczniów – staramy się dotknąć największych tajemnic naszej wiary. Chcemy razem przeżyć i poczuć to, co działo się od Wieczernika przez śmierć na krzyżu aż do chwalebnego zmartwychwstania.

Także dziś nierzadko możemy zobaczyć tych, którzy niewinnie zostają skazani na śmierć. Dla chrześcijan nawet najtrudniejsza i beznadziejna sytuacja nie odbiera wiary i nadziei.

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają wątpliwości w wierze, szukają odpowiedzi na ważne życiowe pytania lub chcą dobrze przeżyć czas Paschalny. Scenografia będzie bardzo wyważona i przemyślana. Rekwizyty potęgują wymowę i charakter scen. Dynamika i niekonwencjonalność utartych schematów nie pozwalają widzowi się nudzić. Subtelna gra świateł, przejmująca muzyka, a przede wszystkim chór i aktorzy, których zobaczymy w rolach granych z charyzmą i oddaniem tworzą bogactwo przeżyć.


Serdecznie zapraszamy wszystkich 12 kwietnia 2014 o godz. 18:00 oraz 13 kwietnia o godz. 16:00 do sali sportowej przy Liceum i Gimnazjum Salezjańskim w Ostródzie, ul. św. Dominika Savio 1

Źródło: Artykuł internauty

Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB