środa, 20 stycznia 2021

Walcząca i urzekająca jak Judyta - II edycja

2015-03-19 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-19 15:19:47)

Podziel się:

Autor zdjęcia: sxc.hu

Zapraszamy28 marca na II edycję warsztatów biblijnych dla kobiet na temat: „Walcząca i urzekająca jak Judyta. Spotkanie z własną kobiecością”.

Wielki Post to czas pracy nad sobą. Poniżej prezentujemy propozycję dla pań, które chciałby na nowo zobaczyć w sobie piękno i siłę i czerpać inspirację z Pisma Świętego. Zapraszamy panie, by w biblijnej Judycie, która jest wzorem kobiety na dzisiejsze czasy, zobaczyć siebie! Judyta jest przykładem harmonijnego połączenia wojowniczki i uwodzicielki, mądrości i wdzięku. Urzeka swą głębią ducha i mądrością w relacji z mężczyznami. Uczy jak toczyć walkę duchową. Uczestniczki mają szansę nauczyć się, skąd płynie siła kobiety.
Zapraszamy kobiety w każdym wieku, które chcą odkryć kobiece piękno i siłę do życia pełnią swej kobiecości; chcą wzrastać duchowo; chcą nauczyć się walki duchowej o swoją i innych wolność. Warsztaty prowadzi Irena Neumueler.

Warto skorzystać!


O prowadzącej – Irena Neumueler to teolog, pedagog, coach, doradca życia chrześcijańskiego. Absolwentka Wydziału Teologicznego na UKSW w Warszawie. Współzałożycielka Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, w której przez 10 lat pełniła funkcję koordynatorki kursów ewangelizacyjnych, zorganizowanych ewangelizacji ulicznych i formacji ewangelizatorów. Przez 3 lata prowadziła Ośrodek w Gdańsku (w Orlinkach). W czerwcu 2005 r. powołała do życia Status Feminae. Jest autorką programu formacyjnego dla kobiet i prowadzącą spotkania. Prowadzi konferencje, warsztaty, rekolekcje i wykłady z zakresu teologii.TERMIN: 28 marca (sobota), godz. 11.00 – 17.00
MIEJSCE: Parafia św. Franciszka z Asyżu, Olsztyn-Kortowo
ZAPISY: maja.piotrowska.mazur@gmail.com
INWESTYCJA: 80 zł (w tym kawa + ciastko)
Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztatach decyduje wpłata na numer konta podany w wiadomości mailowej

DLA KOGO: Zapraszamy kobiety (dziewczyny, żony, matki, córki, wdowy, babcie) w każdym wieku, które chcą odkryć kobiece piękno i siłę do życia pełnią swej kobiecości; chcą nauczyć się walki duchowej o swoją i innych wolność.
Źródło: Gazeta Olsztyńska

Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB