Sobota, 15 sierpnia 2020

Ostatnie miejsca na rekolekcje z o. Bashoborą!

2015-05-09 07:20:20 (ost. akt: 2015-05-09 07:46:53)

Podziel się:

John Baptist Rubara Bashobora. Zdjęcie wykonane podczas spotkania rekolekcyjnego "Jezus na Stadionie", Stadion Narodowy w Warszawie, 6 lipca 2013.

John Baptist Rubara Bashobora. Zdjęcie wykonane podczas spotkania rekolekcyjnego "Jezus na Stadionie", Stadion Narodowy w Warszawie, 6 lipca 2013.

Autor zdjęcia: Przemysław Jahr / Wikimedia Commons - Praca własna

Zostały ostatnie miejsca na trzydniowe rekolekcje charyzmatyczne ”Zobaczcie, jak nasz Pan jest dobry”, które w dniach 8-10 czerwca 2015 roku w olsztyńskiej hali Urania wygłosi o. John Bashobora.

O. John Bashobora to charyzmatyk z Ugandy, kapłan, doktor teologii duchowości, psycholog, od wielu lat głoszący rekolekcje na całym świecie. W Polsce o. John rekolekcje prowadzi od 2007 roku – do tej pory m.in. w Warszawie na Stadionie Narodowym, w Gdańsku, Krakowie. Wrocławiu, Łodzi, Białymstoku, Toruniu. Po raz pierwszy wygłosi rekolekcje w Olsztynie. Olsztyńska Hala Urania od 8 do 10 czerwca będzie świadkiem wielkiego uwielbienia Boga.

Olsztyńskie, trzydniowe rekolekcje są częścią inicjatywy „Czas uwielbienia”, którą organizuje Szkoła Nowej Ewangelizacji Emaus , działająca przy parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Duchową opiekę nad inicjatywą sprawuje ks. Karol Krukowski
W programie rekolekcji m.in. konferencje, adoracje, msze święte, modlitwa uwielbienia.

Liczba miejsc ograniczona. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Jest też możliwość dołączenia do pomocy w organizacji rekolekcji jako wolontariusz. Hala Urania pomieści tłum uczestników, może Twoje serce wzywa się do pomocy w trakcie rekolekcji.

Szczegóły rekolekcji, program, zapisy, informacje:

http://czasuwielbienia.olsztyn.pl/index.php/en/
tel. 571 353 255,
e-mail: biuro@czasuwielbienia.olsztyn.pl


Portal Wiara.wm.pl objął rekolekcje patronatem medialnym.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB