Czwartek, 13 maja 2021

Zmiana prowadzącego koncert „…by Świat usłyszał”

2014-06-21 20:07:57 (ost. akt: 2014-06-21 20:13:30)

Podziel się:

Koncert ewangelizacyjny "..by świat usłyszał" w Ostródzie w 2013 roku

Koncert ewangelizacyjny "..by świat usłyszał" w Ostródzie w 2013 roku

Autor zdjęcia: Bartosz Orliński

Gospel Rain, finał warsztatów wokalnych, świadectwa znanych osób, radość i uwielbienie – to czeka Cię już w niedzielę 22 czerwca w ostródzkim amfiteatrze. O zmianach w koncercie opowiada Joanna Jędrzejczyk

- Jak przygotowania do koncertu?

Idą pełną parą. Nasz koncert jest o tyle łatwiej zorganizować, gdyż o jego powodzenie troszczy się Pan Bóg. My nie jesteśmy profesjonalistami, specami od eventów. To przede wszystkim Jego dzieło, a cuda, które przy tej okazji się dzieją dla nas samych są ewangelizacją. Wygląda to tak, jakby Pan Bóg cały czas pokazywał jak bardzo zależy Mu na koncercie, jakby On sam go organizował i jakby Sam zwalczał wszelkie przeciwności. Oczywiście, jak chyba przy każdej organizacji dużej imprezy napotykamy trudności. W momencie jednak, gdy dochodzimy już do momentu bezradności, gdy zdajemy sobie sprawę, że nic nie zależy już od nas, wtedy wkracza On i pokazuje Swoją niesamowitą moc.

- Jakie cuda na przykład?

Na przykład na tydzień przed koncertem otrzymaliśmy telefon, że pan Jerzy Zelnik z przyczyn osobistych nie może przyjechać 22 czerwca, by poprowadzić koncert. W tym momencie zamiast panikować, poszliśmy na modlitwę z nadzieją, że Pan Bóg znajdzie rozwiązanie. Inni potencjalni zastępcy pana Zelnika albo nie odbierali telefonów, albo nie mogli, albo nie chcieli. Po kilku dniach niepewności i treningu zaufania dostaliśmy odpowiedź od innego znanego aktora, że to on w zastępstwie może poprowadzić koncert. Wcześniej prowadzącego szukaliśmy ponad pół roku, teraz zastępstwo znaleźliśmy w trzy dni. Czy to nie cud?

- Brzmi cudownie. Kto zatem będzie prowadzącym?

Najprawdopodobniej będzie to Radosław Pazura, który we wcześniejszych założeniach miał być jedną z osób dających świadectwo wiary na ekranie. W tej sytuacji na ekranie pojawi się pan Zelnik. Można powiedzieć, że aktorzy zamienili się rolami.

- Przypomnij, kiedy odbędzie się koncert?

22 czerwca, godzina 19:00. Zapraszamy na koncert z dobrą muzyką i pozytywnym przekazem. Gospel Rain, chóry warsztatowe, muzyka, radość, świadectwa. Wszystko po to, „by Świat usłyszał”. Amfiteatr czeka właśnie na Ciebie!


Gazeta Olsztyńska wraz z Gazetą Ostródzką i portalem wiara.wm.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB