Czwartek, 13 maja 2021

Ostróda usłyszała Dobrą Nowinę

2014-06-23 12:21:29 (ost. akt: 2014-06-23 12:45:34)

Podziel się:

Tegoroczny koncert "...by świat usłyszał" poprowadził Radosław Pazura

Tegoroczny koncert "...by świat usłyszał" poprowadził Radosław Pazura

Autor zdjęcia: Sabina Ropiak

W niedzielę 22 czerwca w ostródzkim amfiteatrze odbył się koncert "...by świat usłyszał".

Radość wiary, entuzjazm mimo przenikliwego zimna, muzyka i modlitwa - tak można opisać koncert, który wczoraj (niedziela 22 czerwca) odbył się w Ostródzie. Po godz. 19.00. młodzież i dzieci z Ostródy i okolic razem z Gospel Rain zaprosili zebrany tłum nie tylko do wysłuchania koncertu, ale także do wspólnego śpiewu i uwielbiania Boga. Koncert poprowadził Radosław Pazura.


To już druga inicjatywa "...by świat usłyszał". Rok temu mogliśmy usłyszeć "Mocnych w wierze". Tegoroczny koncert był podsumowaniem weekendowych warsztatów muzycznych, które zespół Gospel Rain poprowadził dla dzieci i młodzieży. W czasie koncertu mogliśmy wysłuchać nagrań video ze świadectwami wiary znanych osób - m.in. Jerzego Zelnika, Tomasza Nakielskiego. Swoim doświadczeniem wiary w Boga i pewnością Bożego działania w życiu podzielił się także Radosław Pazura. Aktor właśnie niedaleko Ostródy (koło Miłomłyna) przeżył ciężki wypadek samochodowy, po którym zbliżył się do Boga.

Utwory muzyczne były jednocześnie modlitwą. Zapraszały do oddania chwały Bogu. "Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam!" - zapewniał ze sceny Grzegorz Głuch, dyrygent Gospel Rain.


Organizatorem koncertu była parafia N. P. Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie, przy współpracy z Civitas Christiana i Centrum Kultury w Ostródzie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu!


Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB