Czwartek, 13 maja 2021

Wielki Post nastraja do czytania i zastanowienia się nad swoim życiem duchowym

2016-02-15 00:00:00 (ost. akt: 2016-02-18 11:56:31)   Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Szanowni Państwo, Wielki Post to czas, kiedy chętniej sięgamy po książki o tematyce religijnej, książki mówiące o modlitwie, spowiedzi, Bożym błogosławieństwie. Proponujemy Państwu kilka tytułów Wydawnictwa Promic, których lektura skłoni nas do zastanowienia się nad swoim życiem duchowym.

Tytuł: Do Ciebie wołam Panie. Modlitwy o błogosławieństwo w cierpieniu
Autor: o. Bernard-Marie

 
Książka zachęcająca do błogosławienia bliźnich, pragnących wytrwać w przeciwnościach i modlitwy o błogosławieństwo dla siebie. Jeśli potraktuje się ją jak osobistą pielgrzymkę, może się ona stać drogą prowadzącą do otrzymania wielkiego światła i łask. Każdy odnajdzie tu błogosławieństwa , które odpowiadają sytuacji życiowej jego lub jego bliskich.
Autor, Bernard-Marie OFS (tercjarz franciszkański), jest doktorem teologii, znawcą języków biblijnych i autorem wielu dzieł o tematyce duchowej i biblijnej.


Cena detaliczna: 19,90
Format: 110 x 180 mm
Stron: 144
Oprawa: miękka


Tytuł: Matka dla Ciebie. Myśli o Maryi
Autor: Vito Spagnola

 
"Czytając teksty poświęcone Maryi, rozmyślając o Niej, coraz bardziej się Nią zdumiewam i zachwycam. Wystarczy, że zatrzymam na Niej wzrok, a zaraz zaczynam kontemplować cudowną tajemnicę wcielenia i piękność (Łk 1, 43), która swoim TAK odmieniła świat i historię". Książka będąca zbiorem refleksji poświęconych Maryi, pozwala zachwycić się i rozkoszować miłością, jaką Maryja darzy każdego z nas.Cena detaliczna: 22,90
Format: 106 x 168 mm
Stron: 216
Oprawa: twarda

Tytuł: Spowiedź w szkole świętych
Autor: Maks Huot de Longchamp
Tłumacz: Agnieszka Kuryś

 
Pomoc dla wszystkich przygotowujących się do sakramentu pokuty. Kilka wzorów rachunków sumienia oraz ogromny wybór ułożonych tematycznie cytatów z klasycznej literatury duchowej, opatrzony objaśnieniami autora książki, które pomogą nam rozeznać nasze uczynki.Cena detaliczna: 22,90
Format: 104 x 168 mm
Stron: 232
Oprawa: twarda

Tytuł: Za pięć godzin zobaczę Jezusa
Autor: Jacques Fesch

 
Mieli go tylko postraszyć, ale sprawy potoczyły się nie tak, jak trzeba. Zbyt szybko. Jacques dobrze pamięta pościg, no i ten strzał trochę do wróbli, po którym zginął policjant. Gdy usłyszał wyrok: gilotyna, pojął, że przekreślił swą przyszłość. Miał niespełna 24 lata i dziecko, które kochał.
Dwa miesiące przed śmiercią, w więziennej celi pisze dziennik, będący świadectwem jego nawrócenia.
W 2011 roku ukończono etap diecezjalny procesu beatyfikacyjnego Jacquesa Fescha.Cena detaliczna: 26,90
Format: 118 x 190 mm
Stron: 280
Oprawa: miękka


Modlitewnik Msze w Olsztynie Czytelnia Wieczory Uwielbienia Ciekawe strony

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB